You are here:

Centrum Rozwoju STER — pomoc psychiatryczna

Jesteśmy otwarci na potrzeby pacjentów, którzy zgłaszają się do nas w poszukiwaniu pomocy lub diagnozy psychiatrycznej. Zagubionym, przegranym lub zmęczonym nawarstwiającymi się sprawami obecnymi i przeszłymi pacjentów oferowana jest pomoc psychiatryczna ukierunkowana na konkretne problemy. Poznaj nasza kodeks, aby przekonać się, że coaching czy badania psychologiczne, które oferujemy są autentyczne, skuteczne i opracowane dla indywidualnych potrzeb.

Nasz Kodeks

W co wierzymy, czym się kierujemy i co jest dla nas najważniejsze

I
Pracujemy dla misji i pasji, ale i dla pieniędzy.

II
Najpierw ludzie. Pomagamy ludziom odkryć
w nich to, czego sami nie potrafią.
Nie kierujemy ich życiem. Pokazujemy kierunek i drzwi. Niektórzy podają rękę,  inni pokazują możliwości.

III
Szanujemy indywidualną przestrzeń każdego człowieka i uznajemy świat drugiego człowieka jako właściwy. Każdy z nas sam decyduje „co”, „kiedy” i „jak” chce zmienić w swoim świecie, przekonaniach, systemie wartości i umiejętnościach. Koncentrujemy się na celu, który chce osiągnąć klient, szanując przy tym system, w jakim funkcjonuje, do jakiego należy i na jaki wpływa.

IV
Traktujemy informacje uzyskane od klienta jako poufne. Bez zezwolenia klienta nie ujawniamy żadnych informacji.

V
Ciągle pracujemy nad swoim rozwojem. Superwizujemy swoją pracę, szkolimy się
i czerpiemy wiedzę, doświadczenie i pomysły
w każdym momencie. Bierzemy, dajemy, dzielimy się, podglądamy, jesteśmy ciekawi wszystkiego. Wyznajemy zasadę, że zawsze
i od każdego możemy się czegoś uczyć i każdy może się uczyć od nas.

VI
Jesteśmy otwarci na wszelkie informacje zwrotne, jeżeli coś w nas samych lub w naszym ośrodku chcielibyście zmienić.

Gabinet

Gdzie pracujemy

“Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.”

– Albert Einstein

Zespół

Poznaj nas
Grażyna Skarżyńska

Grażyna Skarżyńska

psycholog, psychoterapeuta, coach, właściciel

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii oraz studia z psychoterapii nerwic i zaburzeń emocjonalnych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ponad 25 lat pracowałam w Pogotowiu Opiekuńczym, zajmując się diagnozą, pomocą psychologiczną rodzin w kryzysie oraz terapią „trudnej młodzieży”. Mam za sobą około 6500 godzin szkoleń z zakresu diagnozy i umiejętności psychologicznych, kursu hipnozy, kursu socjoterapii oraz szkolenia z zakresu ustawień Hellingerowskich. W 2017r ukończyłam kurs Psychoterapia par i małżeństw w Klinice Małżeńskiej w Krakowie. Obecnie pracuję  pod superwizją prof. Wandy Szaszkiewicz. Od 1995 r. pracuję jako psychoterapeuta. Specjalizuję się w terapii nerwic, depresji, zaburzeń emocjonalnych i psychoz. Prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową i par oraz coaching zorientowany na cel.  Od 1998 r. jako biegły sądowy opiniuję w sprawach opiekuńczych, karnych, uzależnień oraz ubezwłasnowolnień.

Jacek Gubernat

Jacek Gubernat

psychiatra

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista psychiatra .Biegły sądowy z zakresu psychiatrii.

Prowadzę psychoterapie indywidualne.

Adrian Skarżyński

Adrian Skarżyński

coach, trener, manager

1000 godzin szkoleń i warsztatów z zakresu umiejętności osobistych, takich jak: komunikacja, asertywność, odporność na stres, podnoszenie poczucia własnej wartości, motywacji, zarządzania sobą w czasie oraz umiejętności dla pracowników przywódczych średniego szczebla kadry kierowniczej klienta korporacyjnego oraz średniej wielkości firm rodzinnych.
W 2009 roku dołączyłem do zespołu Centrum Rozwoju Osobowości, gdzie obecnie świadczę usługi w zakresie coaching’u, prowadzę warsztaty rozwoju osobistego oraz szkolenia biznesowe.
W marcu 2012 r. obroniłem międzynarodową akredytację Coach ICI. Osoba akredytująca to Richard Bolstad, działający w imieniu International Association of Coaching Institutes.

Joanna Ludwiczak

Joanna Ludwiczak

psycholog

Ukończyłam studia magisterskie z  psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Katowicach. Wiedzę i umiejętności zakresu diagnozy psychologicznej doskonalę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach o tej tematyce. Doświadczenie zawodowe zdobywałam początkowo podczas wolontariatu w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Konstantynowie Łódzkim, następnie podczas stażu i  pracy na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym ZPS w Tarnowie. W Centrum Rozwoju STER zajmuję się diagnozą, prowadzeniem badań psychologicznych oraz sporządzaniem opinii psychologicznych dla celów orzecznictwa.

Małgorzata Podlasiewicz

socjolog, psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Psychoterapeuta. Kontynuuje naukę na kierunku Psychologia kliniczna i osobowości w WSB-NLU w Nowym Sączu.

Współpracuje z Centrum współprowadząc terapię  grupową oraz terapię par.